Кожен з членів нашої команди має унікальний досвід у своїй сфері. Оптимальне поєднання фахівців із наукового, промислового та економічного секторів дозволяє нам вирішувати проблему будь-якої складності.Добрун Денис

Магістр економічної кібернетики. Незалежний оцінювач. Аварійний комісар. З 2003р. спеціалізується на врегулюванні збитків. В період 2008р. – 2013р. Заступник начальника відділу врегулювання складних збитків ПАТ “СК “АХА Страхування” (м. Київ). З 2013р. до 2016р. Начальник відділу врегулювання збитків (головний офіс) ПАТ “СК “Універсальна”.


Сухомлин Володимир

Інженер, економіст, тривалий час займався створенням і впровадженням складного технологічного обладнання, автор низки винаходів. Автор навчальних посібників “Обладнання як об’єкт оцінки” (1999, 2008) і ряду публікацій з оцінки обладнання і технічного аудиту. Читає авторський курс лекцій з оцінки обладнання в провідних навчальних центрах України. Спеціаліст з ризик-менеджменту і системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я відповідно до BS OHSAS 18001: 2007. Експерт технічний з проведення технічного огляду та / або експертного обстеження вантажопідйомної техніки. Спеціаліст з неруйнівного контролю. Спеціаліст з енергоефективності. Морський інспектор (аварійний комісар). Незалежний оцінювач.

Консультант з оцінки машин і обладнання, транспорту, літальних апаратів, судноплавних засобів консалтингової компанії “Увекон” – першої компанії на українському ринку оціночних послуг.

 

Добрун Анатолій

Фізик, кандидат фізико-математичних наук, доцент. Інженер-будівельник. Провідний експерт-оцінювач Українського товариства оцінювачів. У період з 2009рг. по 2013 р – декан фізичного факультету Запорізького національного університету. З 1995р. займається оціночною діяльністю, а також технічним аудитом. Має більше 30 наукових публікацій і патент на винахід; автор статей з питань технічного аудиту. Спеціаліст з енергоефективності. Спеціаліст з кошторисного справі і АВК 5. Має ліцензію на право оцінки.

 Зануда Юрій

Економіст. Перекладач-референт (іспанська, англійська, португальська). Працював 25 років в Торгово-промисловій палаті України начальником управління інформації. Має великий досвід співпраці із зарубіжними партнерами з питань інвестицій, спільної діяльності, експортно-імпортних поставок устаткування, сировини, товарів і послуг. Незалежний оцінювач. Оцінка об’єктів в матеріальній формі. Оцінка бізнесу, ЦМК і нематеріальних активів. Консультант з питань приватизації та продажу державного майна.

 

Коренева Oлkorneva(1)ександра

Економіст. інженер-будівельник, землевпорядник, оцінювач. Оцінка об’єктів в матеріальній формі. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів. Оцінювач з експертної грошової оцінки земельних ділянок. Спеціаліст з кошторисного справі і АВК 5.

 

martМартиненко Василь

Математик. Закінчив Київський державний університет в 1980, спеціальність – математика. Фінансовий менеджер, аудитор. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом в 1996, спеціальність – фінансовий менеджер, кваліфікація – облік і аудит. Закінчив курс “Фінансовий директор” товариства “Знання” в Центрі “Технології, економіка і менеджмент” в 2007р. Пройшов практику за програмою “Фінансово-кредитні механізми: класичне, комбіноване і стратегічне застосування”, організованої ТОВ “Ліга Закон” в 2008р.

 

hot